ترخیص کالا از گمرک
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / ثبت شرکت مهندسی معکوس از 0 تا 1000

ثبت شرکت مهندسی معکوس از 0 تا 1000

مهندسی معکوس از رشته های جدیدی که به زیر شاخه مهندسی اضافه شده است و با توجه به گستردگی و کمک آن در حل مشکلات و بهبود مشکلات بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در این زمینه شرکت های مهندسی معکوس نیز شروع به کار کرده اند و در دنیای تجارت نیز از مهندسی معکوس بسیار استفاده شده است.
مهندسی معکوس به این صورت است که بصورت بالعکس به جواب و راه حل شکلات می رسیم در واقع یعنی از پاسخ به سوال خواهیم رسید. در لاتین مهندسی معکوس به صورت Reverse Engineering ترجمه می شود. مهندسی معکوس به عملی گقته می شود که از طریق قوانین بیولوژیکی به پاسخ و جواب می رسد به این صورت که حتی با نداشتن حداقل اطلاعات اولیه و با جدا کردن اطلاعات اولیه به تجزیه و تحلیل کارکرد ها می پردازد.

ثبت شرکت مهندسی معکوس

مهندسی معکوس کمک های فراوانی به صنعت و پیشرفت کشور انجام می دهد. به این صورت که می توان از صنعت های پیشرفته سایر کشورها استفاده کرد و در جهت ساخت صنایع از تجارت آن ها استفاده نمود. به عنوان مثال کشور ژاپن امروزه یکی از قدرت های بزرگ صنعتی جهان شده و یکی از قطب های قدرت اول دنیا شناخته شده است.

کشور ژاپن پیشرفت خود را از همین طریق مهندسی معکوس آغاز کرد به این صورت که در سال 1920 و قبل از آغاز جنگ جهانی دوم کارخانه های ژاپنی به نام “ایشی کاواجیما ” از خودرو های آمریکایی فورد، الگو برداری کرد و به ساخت خودروهای با همان ویژگی و کاربرد ها پرداخت و با تولید زیاد آن ها را روانه بازار کرد و پس از آن در سال 1932 کارخانه معروف و معتبر تویوتا ژاپن فعالیت خود را از طریق ساخت و تولید خودروهای کرایسلر آغاز نمود و دو سال بعد با ساخت خودرو های شئرلت که از خودرو های آمریکایی کپی و الگوبرداری کرده بود و در نهایت در سال 1936 اولین خوردوی کاملا ژاپنی که تمام مراحل و الگو های ان را در ژاپن طراحی کرده بودند پرداخت.

همین الگو برداری ها باعث رونق و پیشرفت تولیدات ژاپن پرداخت و سپس با تولید مرسدس بنز، فیات، بیوک آمریکایی و رولزوریس به پیشرفت های بسیار بزرگی رسیدند و در صنعت خودرو به یکی از بزرگترین تولید کننده ها تبدیل شده اند.
شاید برای شما سوال پیش آید که اصلا مهندسی معکوس به چه کار و فعالیت هایی می پردازد و چه کاربرد هایی دارد.

کاربرد و فواید مهندسی معکوس عبارتند از:

1.به کمک مهندسی معکوس می توان به رشد و پیشرفت و همچنین تربیت مهندسین مختلف مانند مهندسان صنایع، مکانیک و همچنین سایر رشته های مهندسی پرداخت.
2.با الگو برداری از شرکت های بزرگ می توان به صنعت و پیشرفت های بسیار بزرگی دست پیدا کرد.
3.وقتی در حال تولید قطعه ای هستیم و نمونه اصلی و قدیمی آن را گم کرده ایم به کمک مهندسی معکوس می توان به نمونه سازی پرداخت و مانند آن محصول را تولید کرد.
4.اهداف علمی و آموزشی را می توان از طریق مهندسی معکوس بهتر جلوه داد.
از مهندسی معکوس می توان استفاده های بسیار مفیدی کرد مانند ساخت قطعات جدید، سریع تر شدن روش های عیب یابی، ایجاد مراکز تعمیر و موارد مشابهی که می توان از مهندسی معکوس در تکنولوژی های آن بهره برد.

در مهندسی تخصص های مختلفی استفاده می شود مانند مهندسی کامپیوتر، نرم افزار کامپیوتر، سخت افزار کامپیوتر، مهندسی شاخه های مختلف الکترونیک، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، شیمی و تقریبا تمامی زمینه های فنی و مهندسی می توان از مهندسی معکوس بهره برد.
شرکت مهندسی معکوس در قالب تجاری را می توان در 7 قالب شرکت ثبت کرد. اما بیشتر در زمینه مسئولیت محدود و سهامی خاص این شرکت به ثبت رسیده است.

موسسه ثبت میزان برای ثبت شرکت و برند و خدمات گوناگون ثبتی آماده ارائه خدمات می باشد. در این مقاله سعی بر این داشتیم تا همه موارد را برای شما یادآوری کرده و به شما آگاهی کامل بدهیم. شما در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در زمینه ثبتی می‌توانید با مشاورین خبره ما در این زمینه تماس بگیرید تا گام به گام ثبت شرکت، شما همراه شما باشند و به انجام کارتان سرعت بدهند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره به آدرس sabt-ag.ir مراجعه کنید

درباره ی admin